W dniu 11 kwietnia 2015 r. odbyło się robocze, wyjazdowe posiedzenie połączonych komisji Rady Gminy Biała. Dwadzieścioro radnych i sołtysów objechało teren całej gminy szkolnym autobusem, który pokonał łączną trasę o długości 108 km.

Robocze, wyjazdowe posiedzenie połączonych komisji Rady Gminy Biała.

W dniu 11 kwietnia 2015 r. odbyło się robocze, wyjazdowe posiedzenie połączonych komisji Rady Gminy Biała. Dwadzieścioro radnych i sołtysów (siedmioro było nieobecnych)  objechało teren całej gminy szkolnym autobusem, który pokonał łączną trasę o długości 108 km. Uczestnicy odwiedzili wszystkie niemal zakątki gminy, zapoznali się ze stanem spraw w każdym sołectwie przedstawianym przez właściwych sołtysów i radnych. Przytaczane ponownie były wnioski z zebrań wiejskich. Szczególne wrażenie na radnych zrobił widok składowanego eternitu na terenie Młyniska Wsi oraz stan niezrekultywowanych urobisk piasku na gruntach północnych gminy.