Gmina Biała przystąpiła do wakacyjnej akcji: „Przystanek Happy Bus”, dedykowanej dzieciom z terenów wiejskich, której piąta edycja organizowana przez Fundację Happy Kids będzie na naszym terenie.

Biała, dnia 13 lipca 2015r.

KURENDA

Szanowni Państwo!

Gmina Biała przystąpiła do wakacyjnej akcji: Przystanek Happy Bus, dedykowanej dzieciom z terenów wiejskich, której piąta edycja organizowana przez Fundację Happy Kids będzie na naszym terenie.

Przystanek Happy Bus w naszej Gminie będzie miał miejsce w dniach od 21 lipca 2015r. do 23 lipca 2015r. – Łyskornia boisko przy GCI oraz od 25 lipca 2015r. do 27 lipca 2015r. - Biała obiekt GOSiR w godzinach od 1000 do 1700 zapewniając dzieciom z terenu naszej Gminy nieodpłatne zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

W związku z przyjazdem do nas HAPPY BUS-a zapraszamy wszystkie chętne dzieci do zabawy z wolontariuszami.

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Podczas sześciodniowego postoju dzieci będą brały udział m.in. w grach i zabawach, pogadankach instruktażowych, zawodach i zajęciach sportowych, plastycznych, muzycznych. Opiekę i zajęcia z dziećmi prowadzone będą przez wolontariuszy obcojęzycznych z różnych krajów i pracowników Fundacji „Happy Kids”.

Miejscowości: Młynisko, Huby, Dębina, Przychody, Koryta, Brzoza, Poręby, Janowiec zapraszamy w dniach od 21.07.2015r. do 23.07.2015r. w godzinach od 1000 do 1700 do Łyskorni boisko przy GCI. Dowóz autokarem szkolnym – zbiórka dzieci Brzoza przystanek autobusowy godz. 930 oraz Młynisko przy Szkole Podstawowej godz. 940

Miejscowości: Wiktorów, Naramice, Śmiecheń, Zabłocie, Rososz, Kule – Madej, Góry Świątkowskie, Kopydłów oraz Biała  zapraszamy w dniach od 25.07.2015r. do 27.07.2015r. w godzinach od 1000 do 1700 do Białej boisko GOSiR. Dowóz autokarem szkolnym – zbiórka dzieci Wiktorów – przy Kościele godz. 930 , Naramice – przy Szkole Podstawowej godz. 940

ODBIÓR DZIECI OSOBIŚCIE PRZEZ RODZICÓW W MIEJSCACH WYŻEJ USTALONYCH WYJAZD AUTOKARU Z BIAŁEJ I ŁYSKORNI PO ZAKOŃCZONYCH ZAJĘCIACH O GODZINIE 1400.

Posiłki dla dzieci rodzice zapewniają we własnym zakresie.

Dodatkowe informacje znajdziecie Państwo na stronie www.happykids.org.pl

WÓJT

Aleksander Owczarek