W dniu 9 października 2018 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wieluniu Powiatowy Szkolny Związek Sportowy dokonał oficjalnego podsumowania osiągnięć sportowych za rok szkolny 2017/2018.

Czołowe miejsca w ogólnej klasyfikacji szkół powiatu wieluńskiego po raz kolejny zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Białej. Młodzi zawodnicy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych. Uczniowie klas IV- IV brali udział w ,,Igrzyskach Dzieci”, młodzież klas VII i oddziałów gimnazjalnych zmagała się w ,,Igrzyskach Młodzieży”. Wyniki szkoły przedstawiają się następująco:
•    II miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół powiatu wieluńskiego  w ,,Igrzyskach Dzieci” wywalczyli chłopcy;
•    III miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół powiatu wieluńskiego  w ,,Igrzyskach Dzieci” zajęły dziewczynki
•    III miejsce w ogólnej klasyfikacji szkół powiatu wieluńskiego  w ,,Igrzyskach Młodzieży” zajęli chłopcy;
•    NAJLEPSZE natomiast  w ogólnej klasyfikacji szkół powiatu wieluńskiego w ,,Igrzyskach Młodzieży” okazały się DZIEWCZĘTA, zajmując I miejsce.

Ponadto Publiczna Szkoła Podstawowa w Białej otrzymała wyróżnienie za najwyższy wynik sportowy w IGRZYSKACH DZIECI 2017/2018 – za zajęcie II miejsca w Finale Województwa Łódzkiego w Mini Piłce Ręcznej Chłopców.

4
3
1
2