Czas na kawę! Kawę dla stowarzyszeń i fundacji z powiatu wieluńskiego. Tematem najbliższego spotkania będą tematy prozdrowotne, na które zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe oraz

samorządowców. Gościem specjalnym będzie prezes łódzkiej Fundacji Diabeciaki, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wieluniu oraz przedstawiciel Centrum OPUS.

Będzie to okazja do rozmów o możliwościach finansowania działań i zbliżających się programach grantowych czy wymiany doświadczeń w zakresie sposobów pozyskiwania 1% podatku.

Spotkajmy się wirtualnie 24 lutego o godz. 17 i porozmawiajmy o naszych sukcesach, zrealizowanych projektach i problemach. Dowiecie się o możliwościach rozwoju, szkoleniach i programach grantowych.

To świetna okazja do poznania Powiatowej Rady Działalności Organizacji Pożytku Publicznego w Wieluniu oraz lokalnych społeczników.

Usiądź wygodnie w fotelu i delektuj się kawą z innymi!

Jeżeli otrzymałeś tą informacje mailem - otrzymasz link do spotkania na ten adres, natomiast w przypadku, gdy dowiedziałeś się w inny sposób o naszym spotkaniu prosimy wyślij nam adres emaila, na którego chcesz dostać linka, zapraszającego na spotkanie (adres ngo.wielun@gmail.com do 24 lutego do godz. 16:30)

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego w Wieluniu