W imieniu Lokalnego Punktu Informacyjnego w Sieradzu serdecznie zapraszamy na Spotkanie Informacyjne pn.: „Przedsiębiorco czas na rozwój – nowe możliwości dofinansowania usług szkoleniowych

i doradczych dla firm”, które odbędzie się w dniu 14 maja br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sieradzu, ul. Plac Wojewódzki 3 – I piętro (sala nr 114), w godz. 13:00-15:15 (rejestracja od. godz. 12:45).

W trakcie spotkania omówione zostaną kwestie dotyczące wsparcia dla przedsiębiorców sektora MŚP i ich pracowników w zakresie dofinansowania szkoleń, doradztwa, coachingu itd., które jest dostępne w ramach Bazy Usług Rozwojowych (BUR). BUR zawiera oferty usług rozwojowych świadczonych w rozmaitych formach (m.in.: szkoleń, kursów zawodowych, doradztwa, studiów podyplomowych, mentoringu czy coachingu). Dzięki temu Przedsiębiorcy sektora MŚP i ich pracownicy mogą rozwijać swoje kompetencje oraz realizować zamierzone cele edukacyjne i biznesowe.

Dofinansowanie ww. usług (nawet do 80% ich wartości) następuje w ramach bonów rozwojowych (szkoleniowych), dostępnych u Operatorów zlokalizowanych na terenie naszego województwa tj.: Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A., Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego, HRP Group, którzy na spotkaniu przedstawią Państwu swoją ofertę.

W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na: link: https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/2493-spotkanie-informacyjne-pn-przedsiebiorco-czas-na-rozwoj-nowe-mozliwosci-dofinansowania-uslug-szkoleniowych-i-doradczych-dla-firm , pod przyciskiem „Weź udział”, do dnia poprzedzającego spotkanie do godz. 12:00.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do ponownego kontaktu.

Pozdrawiam,

Aleksandra Wrzosek