Zespół „Łódzkie dla Biznesu” Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego zaprasza do wzięcia udziału w organizowanych przez Województwo Łódzkie Biznes Mikserach, który są idealną okazją do promowania

oferty firmy, nawiązania kontaktów i rozpoczęcia nowych inicjatyw biznesowych!

Biznes Mikser jest eventem o charakterze biznesowym dedykowanym przedsiębiorcom, ukierunkowanym na spotkania bezpośrednie (B2B) mające na celu nawiązanie nowych kontaktów, zainicjowanie nowych projektów biznesowych oraz wymianę doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami. Podstawą w programie biznes miksera są „sesje networkingowe” – kilkuminutowe sesje podczas których przedsiębiorcy prezentują sobie nawzajem potencjał własnych firm, swoje oczekiwania biznesowe/ potrzeby i mają dzięki temu okazję do nawiązanie nowych partnerstw biznesowych w oparciu o wzajemne, korespondujące ze sobą potrzeby.
Gościem specjalnym, moderatorem  i prelegentem Biznes Mikserów będzie Grzegorz Turniak – „guru” networkignu w Polsce (uczestnik i moderator ponad 2000 tego typu spotkań w Polsce z 15 - letnim doświadczeniem), zanimował społeczności przedsiębiorców w 15 miastach w Polsce – jest założycielem Polskiej „gałęzi” największej światowej organizacji networkingowej (BNI). Autor i współautor kilkunastu publikacji, książek i artykułów o tym jak „robić biznes” mądrzej, ale nie ciężej. Jest także specjalistą z zakresu promocji marki osobistej na LinkedIn (został wybrany jednym z 10 Topowych Głosów Polskiego LinkedIn 2018 i 2019).  Podczas Biznes Mikserów poprowadzi dla uczestników konsultacje z zakresu tworzenia „silnego” biznesowego kanału komunikacji z wykorzystaniem LinkedIn.

W ramach Biznes Mikserów odbędą się prelekcje specjalne: *

Siła networkingu – prowadzenie : Grzegorz Turniak
- „złote zasady” skutecznego networkingu,
- błędy i wpadki networkingowe, których należy unikać,
- rola rekomendacji w prowadzeniu biznesu.

Budowanie marki (w tym osobistej) z wykorzystaniem kanałów social media – prowadzenie Grzegorz Turniak
- „złote zasady” prowadzenia profilu firmowego,
- kryteria decyzji czy działać samodzielnie, czy zlecać marketing internetowy na zewnątrz,
-  co, oprócz prowadzenia profilu na kanałach social media, ma wpływ na obecność naszej firmy w sieci?
- jak budować relacje z klientami online aby się wyróżnić i dać zapamiętać.

Wystąpienie eksperta PAIH ds. rynków Beneluksu
- Beneluks - „okno” na eksport do Europy Zachodniej
- jak założyć i prowadzić działalność gospodarczą w krajach Beneluksu,
- specyfika rynków Beneluksu – perspektywiczne branże,
- możliwości wymiany kontaktów i nawiązywania współpracy biznesowej oraz  promocji firm na  terenie krajów Beneluksu

*Wydarzenia specjalne w ramach Biznes Mikserów będą odbywały się rotacyjnie, w zależności od lokalizacji poszczególnych Biznes Mikserów

DATY I MIEJSCA REALIZACJI BIZNES MIKSERÓW:
(Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu poszczególnych Biznes Mikserów oraz prawo do odwołania wydarzenia (szczegółowe zapisy znajdują się w Regulaminie)).

Pliki do pobrania: