Jubileusz swoich 100. urodzin świętował mieszkaniec naszej gminy – Pan Józef Krzywda z Łyskorni. Z tej okazji w dniu 6 listopada 2016 r. w uroczystej Mszy Św.

w intencji Pana Józefa, odprawionej w kościele pw. Św. Marii Magdaleny w Łyskorni, wzięli udział przedstawiciele gminy Biała: Przewodnicząca Rady Gminy – Pani Małgorzata Pichlak, Wójt Gminy – Pan Aleksander Owczarek i Kierownik USC – Pani Barbara Chrzanowska.
W uroczystości wzięli udział również przedstawiciele władz powiatu: Wicestarosta Wieluński – Pan Marek Kieler wraz z radnym powiatowym - Panem Grzegorzem Mielczarkiem. Placówkę Terenową KRUS Wieluń reprezentował Kierownik - Pan Krzysztof Dziuba.
Wójta Gminy Biała złożył Jubilatowi serdeczne gratulacje oraz najlepsze życzenia dalszych długich lat życia w dobrym zdrowiu, spędzonych w otoczeniu bliskich i życzliwych osób.
Licznie zgromadzeni goście odśpiewali Panu Józefowi „Niech nam żyje 200 lat”.
Dostojnemu Jubilatowi jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!!

DSCN5760
DSCN5747
DSCN5761
DSCN5762
DSCN5765
DSCN5767
DSCN5776
DSCN5769
DSCN5778