Okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia jest jednym z najpiękniejszych w roku. Gminna Biblioteka Publiczna w Białej i Biblioteka Publiczno – Szkolna w Młynisku zorganizowały w tym czasie

warsztaty wykonywania stroików i lampionów. Pani Bogumiła Madeja  -  florystyka i pasjonatka różnych technik rękodzielniczych, podzieliła się swoimi umiejętnościami z młodzieżą i dorosłymi.

Zanim uczestnicy przystąpili do działania obejrzeli wystawę prac Pani Bogumiły. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem rękodzieła. Zainspirowani pięknymi świątecznymi dekoracjami, przystąpili do tworzenia ozdób, dzięki czemu powstały niepowtarzalne ,,arcydzieła bożonarodzeniowe”. Prace powstały z naturalnych materiałów: szyszek, kory, mchu, gałązek, cukru w połączeniu z kolorowymi bombkami, świecami i ozdobami ze sklejki. Pod okiem rękodzielniczki,  ,,artyści”  wyczarowali cudne kompozycje, które staną się ozdobą niejednego świątecznego stołu.

Warsztaty dały uczestnikom możliwość twórczego spędzenia wolnego czasu, oraz wiele uśmiechu. Panie i młodzi uczestnicy przedświątecznego spotkania pracowali z ogromnym zapałem, ale znalazł się też czas na miłe pogawędki przy kawie i ciastku. 

Dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

DSCN0758
DSCN0752
DSCN0751
DSCN0750
DSCN0749
DSCN0747
DSCN0739
DSCN0734
DSCN0733
DSCN0731