10 marca 2018 r. w Sali OSP w Wiktorowie mieszkanki gminy Biała wspólnie świętowały Gminny Dzień Kobiet pod hasłem „Dzień Kobiet, że Hej!!!”. Organizatorami imprezy byli:  Wójt Gminy Biała

i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej. Wspólne świętowanie otwarła Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Białej Agnieszka Sowa, witając wszystkich przybyłych, ale że jakoby sama jest kobietą o dalsze prowadzenie imprezy poprosiła przybyłych Panów w osobach: Radny Sejmiku Wojewódzkiego – Andrzej Chowis, Radny Powiatu Wieluńskiego – Grzegorz Mielczarek, Wójt Gminy Biała – Aleksander Owczarek, Radny Gminy Biała – Zbigniew Kupski oraz sołtys sołectwa Wiktorów – Ireneusz Dziuba.
Panowie dzielnie wywiązali się ze swojego zadania, w pięknych słowach powitali
i złożyli życzenia przybyłym Paniom, które reprezentowały cała gminę, bowiem w imprezie wzięły udział radne Gminy Biała z Przewodniczącą – Małgorzatą Pichlak, Panie sołtyski, Panie z KGW w Białej z Przewodniczącą – Lilą Grabowską, Panie z KGW w Łyskorni
z Przewodniczącą  – Anną Wróbel, Panie z LGW w Młynisku z Przewodniczącą – Bogumiłą Madeją. Panie z Brzozy i z Naramic. Najliczniejszą grupę stanowiły Panie z Wiktorowa.
Świętowanie  Dnia Kobiet nie było by ważne, gdyby nie było odpowiedniej oprawy muzycznej, którą zapewniła Kapela Góralska z Krościenka „Są Lepsi”. Góralskie granie rozbawiło wszystkie Panie, było wspólne śpiewanie, granie i dużo dobrej zabawy. Przybyłe Panie zostały ugoszczone przez organizatorów kawą, herbatą, ciastem oraz przepysznym żurkiem.

DSCN7898
DSCN7892
DSCN7884
DSCN7888
DSCN7890
DSCN7921
DSCN7916
DSCN7913
DSCN7910
DSCN7908