W dniu 9 lutego 2018 r. pary małżeńskie z terenu gminy Biała, świętowały Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego: Kazimiera i Władysław Frytowie, Stanisława i Henryk Gielniakowie, Janina i Włodzimierz

Jamrozikowie, Janina i Marian Kacałowie, Marianna i Stanisław Mikusiowie, Henryka i Zygmunt Otorowscy, Zofia i Zygmunt Pichlińscy, Stanisława i Stanisław Płuskowie, Kazimiera i Kazimierz Rzepeccy, Anna i Marian Sowa. 

 Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie wręczył Starosta Powiatu Wieluńskiego – Pan Andrzej Stępień w asyście Wicestarosty Powiatu Wieluńskiego – Pana Marka Kielera, Radnego Sejmiku Województwa Łódzkiego – Pana Andrzeja Chowisa, Radnego Rady Powiatu Wieluńskiego – Pana Grzegorza Mielczarka, Przewodniczącej Rady Gminy Biała – Pani Małgorzaty Pichlak oraz Wójta Gminy Biała – Pana Aleksandra Owczarka.

Medale zostały również przyznane dla par małżeńskich, które nie mogły wziąć udział w uroczystości, są to: Aniela i Hieronim Dudkowie oraz Renata i Henryk Okrasowie.  

Wszystkim parom małżeńskim jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy długich i pogodnych lat życia.

Medale przyznał Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej postanowieniem z dnia 22 listopada 2017 r., zgodnie z art. 19 ustawy z dnia 16 października 1992 r. o orderach i odznaczeniach.

 

IMG5031
IMG5215
IMG5199
IMG5195
IMG5180
IMG5177
IMG5166
IMG5163
IMG5149
IMG5144