10 marca 2024 r. sala OSP w Białej wypełniła się po brzegi paniami, które chciały uczcić ten wyjątkowy dzień – Dzień Kobiet. Koncert „Królowe Polskiej Estrady”, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu

w Białej, był idealną okazją do wspólnego świętowania.
Piosenką Danuty Rinn „Gdzie Ci mężczyźni?” w wykonaniu Sandry Stochmiałek rozpoczęliśmy koncert.
Oficjalnego otwarcia spotkania dokonała Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Białej – Katarzyna Pichlińska serdecznie witając wszystkie przybyłe mieszkanki gminy Biała oraz zaproszonych gości. Z najlepszymi życzeniami dla Pań pośpieszyli przedstawiciele władz: Starosta Powiatu Wieluńskiego Marek Kieler, Radny Sejmiku Województwa Łódzkiego Andrzej Chowis, Wójt Gminy Biała Aleksander Owczarek, Radny Rady Powiatu Grzegorz Mielczarek.
Na scenie wystąpili: Orkiestra Dęta „Vivo”, Zespół Śpiewaczy Biała, Sandra Stochmiałek z zespołem wokalnym GOKiS Biała. Gościem specjalnym była wspaniała i niezwykle utalentowana wokalistka  Wiktoria Wlaźlik z zespołem. Artyści zaprezentowali utwory największych  gwiazd polskiej estrady i porwali publiczność do wspólnego śpiewu.
Wspaniały występ pełen energii i niezapomnianej muzyki.
Na gości czekała również kawa, herbata oraz słodki poczęstunek.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego, że Koncert był tak wyjątkowy!

1
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
2
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
3
30
31
32
33
34
35
36
37
4
5
6
7
8
9