Drukuj
Kategoria: Artykuł
Odsłony: 1100

"Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa. Budowa, eksploatacja, remont Twojego obiektu” to ogólnopolskie wydarzenie Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa zaplanowane w całej Polsce w dniu 25 września

2021 roku w godz. 9.00-16.00.

W Wieluniu odbędzie się przy ul Targowej 1 w Placówce Terenowej Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

Tego dnia inżynierowie budowlani różnych branż należących do Łódzkiego Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa udzielać będą bezpłatnie odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące budowy, eksploatacji i remontów. Spotkania odbędą się w punktach konsultacyjnych w Łodzi, Bełchatowie, Kutnie, Piotrkowie Trybunalskim, Sieradzu, Skierniewicach i Wieluniu.

Głównym celem organizacji akcji „Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa. Budowa, eksploatacja, remont Twojego obiektu” jest pomoc indywidualnym Inwestorom – właścicielom domów jednorodzinnych, przedstawicielom wspólnot mieszkaniowych. W ramach akcji każdy będzie mógł zgłosić się do wybranego punktu konsultacyjnego w swojej okolicy, by uzyskać informacje dotyczące m.in. wyboru działki, procedur związanych z rozpoczęciem budowy domu, wyboru kierownika budowy, materiałów i technologii, jakie mogą być wykorzystywane itp. Na spotkania mogą również zgłaszać się właściciele budynków, które wymagają modernizacji, przebudowy lub generalnego remontu, bądź ich zarządcy. W każdym z punktów konsultacyjnych eksperci Łódzkiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa będą pracować w wielobranżowych zespołach.

Więcej informacji na stronie: www.dzieninzyniera.pl